To jsem já

Ája Poláčková

Viac

Test

Testujeme...

5.3.2020 / Travel

Kam zajít na jídlo při návštěvě Českého Švýcarska ?

Stejně jako jsem psala o kavárnách, tak jsem se rozhodla napsat o restauracích. Jídlo je můj nejlepší kamarád a výlety za dobrým jídlem mi nejsou cizí. Ačkoliv je v našem regionu spousta restaurací, tak jsem si vybrala tři, o kterých můžu bezpodmínečně říct, že tu vždy dobře najíte.

Přečíst článek »
5.3.2020 / Travel

MAZELAB COFFEE

Maze Lab Coffee je moderní kavárna s netradičním interiérem, který se podobá laboratoři či botanické zahradě.

Přečíst článek »
5.3.2020 / Travel

Liberec: oblíbená místa, kam zajít na jídlo nebo kávu

Město Liberec je taková moje srdcovka už od mala. Ačkoliv je odemne vzdálené něco přes 50 km, tak jsem tu odjakživa trávila spoustu času. V Liberci mám i spoustu kamarádů a právě s nimi jsem všechny tyhle super místa objevila. Pokud chcete vědět, kde se dobře najít, nebo kam zajít na dobrou kávu, tak čti dál.

Přečíst článek »
5.3.2020 / Travel

Už jste byli v Lužických horách ? | Jaká místa navštívit ?

Lužické hory jsou místem, kde jsem se narodila a kde jsem doma. Pokud budete mít cestu do Českého Švýcarska a budete mít více času na výlety, tak Lužické hory jsou také skvělým místem pro návštěvu. Máme tu spoustu krásných vyhlídek a rozhledem, které opravdu stojí za to.

Přečíst článek »
5.3.2020 / Travel

Kam zajít na kávu při návštěvě Českého Švýcarska ?

Pokaždé, když se někam chystám na dovolenou / výlet, tak jedna z prvních věcí, kterou „googluju“ je – kde si dám kávu, popřípadě jídlo. Jelikož jsem z Českého Švýcarska a všechny dobré kavárny pravidelně navštěvuji, tak jsem se rozhodla sepsat tipy pro Vás, kteří se k nám na sever chystáte.

Přečíst článek »